tennis live tv

tennis live home HOME - TENNIS LIVE
tennis tv
Tennis Livescores TENNIS LIVESCORES
tennis tv
Tennis Livescores TENNIS TV SCHEDULE
tennis tv

External Links

WTA Tour WTA TOUR
tennis tv
US Open US OPEN
tennis tv
ATP World Tour ATP WORLD TOUR
tennis tv
Davis Cup Tennis DAVIS CUP
tennis tv
FED Cup Tennis FED CUP
tennis tv
Wimbledon Tennis WIMBLEDON
tennis tv
Australian Open Tennis AUSTRALIAN OPEN
tennis tv
Australian Open Tennis LINKS EXCHANGE
tennis tv

Contact Tennis Live CONTACT
tennis tv

Bookmark and Share

..

PARTNERS

trading_linia_13

Ipad iphone poker

 

 

 

Wimbledon priamom prenose 2014 - Federer, Nadal, Murray, Djokovič, Sharapova, Williams, Na Li, Wozniacki - Tenisový v Londýne TV


tennis live free
Tennis Live TV 1
Tennis Live TV 2
Tennis Live TV 3

SUPER SEARCH ENGINE - OPTIMISED TO SEARCH TENNIS LIVE TV ON THE INTERNET

Tennis Live Tenisový Wimbledon v roku 2014 majstrovstvá je hneď za rohom sa začína 20. júna a potrvá do 3. júla a ako vždy máme veľkú ponuku Pre-Match a rozsiahle live stávky a vysielanie spravodajstva.

Live stávky budú k dispozícii pre všetkých mužov a dámske dvojhry a štvorhry všetko už od štvrťfinále etáp. To prinesie celkom viac ako 270 udalostí!

Streaming tiež bude k dispozícii od 6 rôznych súdov!

Turnaj mužov sa

Najlepšie osiva a obhajcovia titulu Rafael Nadal, po sklamanie začiatku sezóny hliny, zdvihol sa príležitosti a skvelé tenis, vyhral jeho šiesty francúzštiny otvorený titul. Ten bude teraz hlavu po štvrťfinále Wimbledonu stratu Tsonga na kráľovskej klub minulý týždeň.

Novak Djokovic zatiaľ hráč roka. S 8 titulov už v tomto roku, vrátane jeho druhý titul Australian Open, keď vstupuje do tohtoročnej Wimbledon Majstrovstvá sveta v č 2 prvýkrát. Ak by sa mu podarí postúpiť do finále v tomto roku (prehral v semifinále minulého roka), bude tiež stáť sveta No1.

3. semeno Roger Federer ukázal, že je stále na vrchole svojej hry po skvelom výkone v roku 2014 francúzštiny otvorený, kde sa mu podarilo vyradiť Djokovič a ukončiť jeho 43-odpovedať víťazné štrajku (41 v roku 2014) predtým, než spadne do Nadal finále 4 páry.

Andy Murray je štvrté semeno tohto roku a je v skvelej kondícii a plný dôvery, že môže vyhrať turnaj! Po jeho víťazstve vo finále v klube Queen na Tsonga, jeho sebavedomie zavrhol a je pripravený poskytnúť svoje najlepšie šancu vyhrať turnaj, ktorý on prišiel veľmi blízko v minulosti.

Ženské turnaja

Návrat sestier Williamsových je zďaleka najviac diskutovanou témou po roku 2014 Wimbledon šampionátov. Medzi nimi sestry vyhrali deväť z posledných jedenástich majstrovstiev.

Serena Williamsová je obhajca titulu a víťaz štyroch vo Wimbledone. Ona nehral súťažný zápas od júla 2010 z dôvodu zdravotných problémov a zranení. V súčasnej dobe sa súťaží v Eastbourne.

Trochu v rovnakom duchu je Venus Williamsová. 5-merať víťaza Wimbledonu, ale bol z súdy od roku 2014 Australian Open.

Maria Sharapova mal veľký beh na 2014 francúzštiny otvorený, a ona bola víťaz Wimbledonu v minulosti.

Na Li, prvé ázijské ženy vyhrať hlavnú šampionát u francúzštiny otvorený, má za sebou skvelý rok a je jedným z hráčov čo najviac v súlade žien. Je vo skvelej forme, sa dostal do popredia svetového rebríčka a na jednom turnaji obľúbené.

Caroline Wozniacki bude vykonávať na svete č 1 zaradenie do the2014 Wimbledon šampionátov. Wozniacki vyhral 5 turnajov v tomto roku, ale má ešte vyhrať major turnajový titul.

Website designed and created by - Creseo.com | Promotional material on this website is 18+ only. Please gamble responsibly.