tennis live tv

tennis live home HOME - TENNIS LIVE
tennis tv
Tennis Livescores TENNIS LIVESCORES
tennis tv
Tennis Livescores TENNIS TV SCHEDULE
tennis tv

External Links

WTA Tour WTA TOUR
tennis tv
US Open US OPEN
tennis tv
ATP World Tour ATP WORLD TOUR
tennis tv
Davis Cup Tennis DAVIS CUP
tennis tv
FED Cup Tennis FED CUP
tennis tv
Wimbledon Tennis WIMBLEDON
tennis tv
Australian Open Tennis AUSTRALIAN OPEN
tennis tv
Australian Open Tennis LINKS EXCHANGE
tennis tv

Contact Tennis Live CONTACT
tennis tv

Bookmark and Share

..

PARTNERS

trading_linia_13

Ipad iphone poker

 

 

 

 

Wimbledon na żywo 2014 - Federer, Nadal, Murray, Djokovic, Szarapowa, Williams, Na Li, Wozniacki - Tenis w Londynie TV online


tennis live free
Tennis Live TV 1
Tennis Live TV 2
Tennis Live TV 3

SUPER SEARCH ENGINE - OPTIMISED TO SEARCH TENNIS LIVE TV ON THE INTERNET

Tennis Live 011 Tenis Wimbledon jest tuż za rogiem, począwszy od dnia 20 czerwca i potrwa do lipca 3 i jak zawsze mamy świetną ofertę Pre-Match oraz szeroki zakłady na żywo i streaming zasięgu.

Zakłady na żywo będzie dostępna dla wszystkich ludzi i singli KOBIET plus wszystkie podwaja mecze od ćwierćfinałów etapie. To zebrania ogółem ponad 270 imprez!

Streaming również będą dostępne z 6 różnych sądów!

Turniej mężczyzn

Top nasion i obrońca tytułu Rafael Nadal, po rozczarowującym początku sezonu gliny, wzrosła do okazji i ze wspaniałymi tenis, zdobył 6-cia francuski Open tytułu. On teraz głowy do Wimbledonu po ćwierćfinale straty Tsonga na Queen Club w zeszłym tygodniu.

Novak Djokovic do tej pory gracza roku. Z 8 tytułów już w tym roku, w tym jego drugi tytuł Australian Open, jest wprowadzenie w tym roku Wimbledon jak World nr 2 po raz pierwszy. Jeżeli uda mu się dotrzeć do finału w tym roku (stracił w półfinale w ubiegłym roku) będzie również stać się nr 1 na świecie.

3-cia nasion Roger Federer udowodnił, że jest nadal na szczycie swojej gry po wspaniały występ w 2014 Open francuski, gdzie udało mu się wybić Djokovic i zakończyć jego 43-wygrywa mecz strajk (41 w 2014 r.) przed spadkiem do Nadal w finału w 4 zestawy.

Andy Murray jest czwartym nasion w tym roku i jest w świetnej formie i pełen ufności może wygrać turniej! Po zwycięstwie w finale w Queen Club nad Tsonga, jego pewność siebie została wzgardzona i jest gotów oddać swoje najlepsze zdjęcia na wygranie turnieju doszedł bardzo blisko w przeszłości.

A może nasz Łukasz Kubot zrobi miłą niespodziankę?

Turniej kobiet

Zwrot z sióstr Williams jest zdecydowanie temat najbardziej dyskutowanych w 2014 Wimbledon. Pomiędzy nimi siostry wygrali dziewięć z ostatnich jedenastu mistrzostw.

Serena Williams jest obrońca tytułu i cztery zwycięzcą Wimbledonu. Ona nie gra konkurencyjnego meczu od lipca 2010 z powodu problemów zdrowotnych i urazów. Obecnie startuje w Eastbourne.

Czymś podobnym linii jest Venus Williams. 5-czas Wimbledon mistrza, ale został wyłączony sądy od 2014 Australian Open.

Maria Sharapova miał wielki bieg w Open 2014 francuski i ona została zwycięzcą Wimbledon w przeszłości.

Na Li, pierwszy w historii kobieta Azji, aby wygrać główną mistrzostwa Francji Open, miała wspaniały rok i jest jednym z graczy najbardziej konsekwentny kobiet. Jest w świetnej formie, zdrożał nawet w światowym rankingu i jest jedną z ulubionych turnieju.

Caroline Wozniacki będzie nosić nr 1 na świecie w rankingu the2014 Wimbledon. Wozniacki wygrała 5 turniejów w tym roku, ale ona musi jeszcze wygrać turniej kierunków tytuł.

Website designed and created by - Creseo.com | Promotional material on this website is 18+ only. Please gamble responsibly.