tennis live tv

tennis live home HOME - TENNIS LIVE
tennis tv
Tennis Livescores TENNIS LIVESCORES
tennis tv
Tennis Livescores TENNIS TV SCHEDULE
tennis tv

External Links

WTA Tour WTA TOUR
tennis tv
US Open US OPEN
tennis tv
ATP World Tour ATP WORLD TOUR
tennis tv
Davis Cup Tennis DAVIS CUP
tennis tv
FED Cup Tennis FED CUP
tennis tv
Wimbledon Tennis WIMBLEDON
tennis tv
Australian Open Tennis AUSTRALIAN OPEN
tennis tv
Australian Open Tennis LINKS EXCHANGE
tennis tv

Contact Tennis Live CONTACT
tennis tv

Bookmark and Share

..

PARTNERS

trading_linia_13

Ipad iphone poker

 

 

 

 

Wimbledon gyventi perdavimo 2014 - Federer, Nadal Murray, Djokovic, Sharapova, "Williams", Na Li Wozniacki - Teniso Londone TV.


tennis live free
Tennis Live TV 1
Tennis Live TV 2
Tennis Live TV 3

SUPER SEARCH ENGINE - OPTIMISED TO SEARCH TENNIS LIVE TV ON THE INTERNET

Tennis Live 2014 Tenisas Wimbledon yra tiesiog už kampo nuo birželio 20 d. ir tęsis iki liepos 3 ir kaip visada mes turime puikų pasiūlymą pre-match ir daug Lažybos Lažybos Gyvai ir transliacijos aprėptis.

Lažybos Lažybos Gyvai bus prieinama visiems žmonėms ir moterų pažintys ir visų vaikinai rasta ketvirtfinalį etapais metų. Tai kad iš viso daugiau nei 270 renginių!

Taip pat Streaming bus galima įsigyti nuo 6 skirtinguose teismuose!

Vyrų turnyras

Geriausiai sėklos ir apginti čempionų Rafael Nadal, po nuviliančių pradžios molio sezoną išaugo iki proga ir puikių tenisas, laimėjo 6. Prancūzijos atvirojo antraštinę dalį. Jis dabar galvą po Vimbldono ketvirtfinalio nuostolių Tsonga tuo karalienės klubas praėjusią savaitę.

Novak Djokovic iki šiol metų žaidėjas. Su 8 pavadinimų jau šiais metais, įskaitant jo antroji Australian Open pavadinimas, jis atvyksta šių metų "Wimbledon kaip Pasaulio NO2 pirmą kartą. Jei jis sugeba pažangą iki galutinio šių metų (prarastas pusfinalio pernai) jis taip pat taps pasaulio Nr.1.

3. sėklų Roger Federer įrodė, kad jis vis dar ant jo žaidimą po didelį pasirodymą 2014 m. prancūzų atviras, kai jis sugebėjo nokautuoti Djokovic ir nutraukti jo 43 rungtynių laimėti streiką (41 iš 2014) prieš nukritęs iki Nadal į finale 4-rinkinių.

Andy Murray yra ketvirtasis sėklas šiais metais ir yra puiki forma ir pilnas pasitikėjimo, jis gali laimėti turnyrą! Po jo pergalę Karalienės klubas per Tsonga galutinis, jo pasitikėjimas buvo spurned ir jis yra pasirengęs suteikti savo geriausią fotografiją laimėti turnyrą jis atėjo labai arti praeityje.

Moterų turnyras

Iš Williams seserys grąžos pats aptarė temą apie 2014 Wimbledon. Tarp jų seserys laimėjo devynis pastaruosius eleven čempionatuose.

Serena Williams yra apginti čempionų ir keturių laiką nugalėtojas Wimbledon. Ji nežaidė konkurencingą rungtynes ​​nuo liepos 2010 dėl sveikatos problemų ir traumų. Šiuo metu ji yra konkuruojančių Eastbourne.

Šiek tiek panašiai yra Venus Williams. 5 kartą Vimbldono čempionas, bet buvo ne teismai, nes 2014 Australian Open.

Maria Sharapova buvo puikus paleisti 2014 Prancūzijos atvirojo ir ji buvo Wimbledon nugalėtojas praeityje.

Na Li pirmasis Azijos moteris laimėti pagrindinių čempionato metu prancūzų Atidaryti, turėjo daug metų ir yra viena iš labiausiai atitinka moterų žaidėjų. Ji yra puiki forma, šoktelėjo iki pasaulio reitingus ir yra vienas turnyro favoritų.

Caroline Wozniacki atliks pasaulio № 1 reitingą į the2014 Wimbledon. Wozniacki laimėjo 5 turnyrus šiais metais, bet ji dar turi laimėti didžiųjų turnyro pavadinimą.

Website designed and created by - Creseo.com | Promotional material on this website is 18+ only. Please gamble responsibly.