tennis live tv

tennis live home HOME - TENNIS LIVE
tennis tv
Tennis Livescores TENNIS LIVESCORES
tennis tv
Tennis Livescores TENNIS TV SCHEDULE
tennis tv

External Links

WTA Tour WTA TOUR
tennis tv
US Open US OPEN
tennis tv
ATP World Tour ATP WORLD TOUR
tennis tv
Davis Cup Tennis DAVIS CUP
tennis tv
FED Cup Tennis FED CUP
tennis tv
Wimbledon Tennis WIMBLEDON
tennis tv
Australian Open Tennis AUSTRALIAN OPEN
tennis tv
Australian Open Tennis LINKS EXCHANGE
tennis tv

Contact Tennis Live CONTACT
tennis tv

Bookmark and Share

..

PARTNERS

trading_linia_13

Ipad iphone poker

 

 

 

 

Wimbledon Live TV 2014 Free internetā - skat Nadal, Federer, Murray, Džokovičs, Williams, Šarapova, Na Li, Wozniacki darbībā tiešraidē internetā.


tennis live free
Tennis Live TV 1
Tennis Live TV 2
Tennis Live TV 3

SUPER SEARCH ENGINE - OPTIMISED TO SEARCH TENNIS LIVE TV ON THE INTERNET

Tennis Live 2014 Teniss Vimbldonas čempionātam ir tikai ap stūri, sākot 20.jūnijā un turpināsies līdz 3 jūlijā un kas vienmēr mums ir lielisks piedāvājums Pre-Match un plašu dzīvot derības un straumēšanas segumu.

Live Betting būs pieejami visiem vīriešiem un sieviešu singles plus visas dubultspēlē rezultāti no ceturtdaļfinālā posmiem gada. Tas lai kopējā summa ir vairāk nekā 270 pasākumu!

Arī Streaming būs pieejami no 6 dažādām tiesām!

Vīriešu turnīrs

Top sēklas un aizstāvēt čempions Rafaels Nadals pēc vilšanos sākuma māla sezona, piecēlās, lai gadījumā, un ar kādu lielu tenisu, izcīnīja savu 6. franču Open sadaļu. Viņš tagad galvu uz Wimbledon pēc ceturtdaļfinālā zaudējumu Tsonga pie karalienes Club pagājušajā nedēļā.

Novak Džokovičs līdz šim Player of the Year. Ar 8 virsraksti jau šogad, arī viņa otrā Australian Open titulu, viņš iebrauc šī gada Vimbldonas čempionātā, kā No2 World pirmo reizi. Ja viņam izdodas, lai pārietu uz gala šogad (zaudēja Pusfināli pagājušajā gadā), viņš arī kļūst par pasaules Nr.1.

3. sēklu Roger Federer ir pierādījis, ka viņš joprojām ir virsū viņa spēli pēc tam, lielisku sniegumu 2014 franču Open, kur viņam izdevās izsist Džokovičs un izbeigt savu 43-spēles uzvarētāju streiku (41 in 2014), pirms nokritās līdz Nadal in fināla 4 komplekti.

Andy Murray ir ceturtais sēkla šogad un ir lieliska forma un pilns ar uzticību, viņš var uzvarēt turnīrā! Pēc uzvaras Final Queen klubs pār Tsonga, viņa uzticību bija spurned un viņš ir gatavs dot savu labāko shot pie uzvaras turnīrā viņš ir ieradies ļoti tuvu pagātnē.

Sieviešu turnīrs

No Williams māsas atgriešanās ir daudz visvairāk apspriests temats ap 2014 Vimbldonas čempionātā. Starp tām māsām ir uzvarējuši deviņas no pēdējās eleven čempionātā.

Serena Williams ir aizstāvēt čempionu un četru laiku uzvarētāju Vimbldonas. Viņa nav bijusi konkurētspējīga spēles, jo 2010.gada jūlijā sakarā ar veselības problēmām un traumām. Šobrīd viņa ir konkurējoši par Eastbourne.

Mazliet pa to pašu līniju Venus Williams. 5 laika Vimbldonas čempions, bet ir pie tiesām kopš 2014 Australian Open.

Marija Šarapova bija lieliska darbināts 2014 franču Open, un viņai ir Vimbldonas uzvarētāju pagātnē.

Na Li, pirmo Āzijas sieviete, lai iegūtu lielāko čempionātu uz Francijas Open, ir bijis lielisks gads un ir viens no visvairāk atbilst sieviešu spēlētājiem. Viņa ir lieliskā formā, ir rocketed līdz pasaules klasifikāciju un ir uz vienas no turnīra favorītiem.

Caroline Wozniacki veiks pasaules Nr.1 ​​ranking ņemot the2014 Vimbldonas čempionātos. Wozniacki ieguva 5 turnīrus šogad, bet viņai ir vēl uzvarēt majors turnīra titulu.

Maria Sharapova ha avuto un grande corsa al francese Open 2014 ed è stata un vincitore a Wimbledon nel passato.

Na Li, la prima donna asiatica a vincere un campionato importante a Open di Francia, ha avuto un grande anno ed è uno dei giocatori delle donne più consistente è. Lei è in gran forma, è schizzata la classifica mondiale ed è su uno dei favoriti del torneo.

Caroline Wozniacki porterà il numero 1 del mondo nella classifica the2014 Championships di Wimbledon. Wozniacki ha vinto 5 tornei quest'anno, ma ha ancora vinto un torneo major titolo.

Website designed and created by - Creseo.com | Promotional material on this website is 18+ only. Please gamble responsibly.