tennis live tv

tennis live home HOME - TENNIS LIVE
tennis tv
Tennis Livescores TENNIS LIVESCORES
tennis tv
Tennis Livescores TENNIS TV SCHEDULE
tennis tv

External Links

WTA Tour WTA TOUR
tennis tv
US Open US OPEN
tennis tv
ATP World Tour ATP WORLD TOUR
tennis tv
Davis Cup Tennis DAVIS CUP
tennis tv
FED Cup Tennis FED CUP
tennis tv
Wimbledon Tennis WIMBLEDON
tennis tv
Australian Open Tennis AUSTRALIAN OPEN
tennis tv
Australian Open Tennis LINKS EXCHANGE
tennis tv

Contact Tennis Live CONTACT
tennis tv

Bookmark and Share

..

PARTNERS

trading_linia_13

Ipad iphone poker

 

 

 

 

Wimbledon přímém přenosu finále 2014 - Kvitova, Sharapova, Nadal, Murray, Djokovič, Sharapova, Williams, Na Li, Wozniacki - Tenisový v Londýně TV


tennis live free
Tennis Live TV 1
Tennis Live TV 2
Tennis Live TV 3

SUPER SEARCH ENGINE - OPTIMISED TO SEARCH TENNIS LIVE TV ON THE INTERNET

Tennis Live Tenisový Wimbledon v roce 2014 mistrovství je hned za rohem začíná 20. června a potrvá do 3. července a jako vždy máme velkou nabídku Pre-Match a rozsáhlé live sázky a vysílání zpravodajství.

Live sázky budou k dispozici pro všechny muže a dámské dvouhry a čtyřhry vše již od čtvrtfinále etap. To přinese celkem více než 270 událostí!

Streaming také bude k dispozici od 6 různých soudů!

Turnaj mužů se

Nejlepší osiva a obhájci titulu Rafael Nadal, po zklamání začátku sezony hlíny, zvedl se příležitosti a skvělé tenis, vyhrál jeho šestý francouzštiny otevřený titul. Ten bude nyní hlavu po čtvrtfinále Wimbledonu ztrátu Tsonga na královské klub minulý týden.

Novak Djokovic zatím hráč roku. S 8 titulů již v tomto roce, včetně jeho druhý titul Australian Open, když vstupuje do letošní Wimbledon Mistrovství světa v č. 2 poprvé. Pokud by se mu podaří postoupit do finále v tomto roce (prohrál v semifinále loňského roku), bude také stát světa No1.

3. semeno Roger Federer ukázal, že je stále na vrcholu své hry po skvělém výkonu v roce 2014 francouzštiny otevřený, kde se mu podařilo vyřadit Djokovič a ukončit jeho 43-odpovídat vítězné stávky (41 v roce 2014) předtím, než spadne do Nadal finále 4 páry.

Andy Murray je čtvrté semeno tohoto roku a je ve skvělé kondici a plný důvěry, že může vyhrát turnaj! Po jeho vítězství ve finále v klubu Queen na Tsonga, jeho sebevědomí zavrhl a je připraven poskytnout své nejlepší šanci vyhrát turnaj, který on přišel velmi blízko v minulosti.

Ženské turnaje

Návrat sester Williamsových je zdaleka nejvíce diskutovaným tématem po roce 2014 Wimbledon šampionátů. Mezi nimi sestry vyhráli devět z posledních jedenácti mistrovství.

Serena Williamsová je obhájce titulu a vítěz čtyř ve Wimbledonu. Má nehrál soutěžní zápas od července 2010 z důvodu zdravotních problémů a zranění. V současné době se soutěží v Eastbourne.

Poněkud ve stejném duchu je Venus Williamsová. 5-měřit vítěze Wimbledonu, ale byl z soudy od roku 2014 Australian Open.

Maria Sharapova měl velký běh na 2014 francouzštiny otevřený, a ona byla vítěz Wimbledonu v minulosti.

Na Li, první asijské ženy vyhrát hlavní šampionát u francouzštiny otevřený, má za sebou skvělý rok a je jedním z hráčů co nejvíce v souladu žen. Je ve skvělé formě, se dostal do popředí světového žebříčku a na jednom turnaji oblíbené.

Caroline Wozniacki bude provádět na světě č. 1 zařazení do the2014 Wimbledon šampionátů. Wozniacki vyhrál 5 turnajů v tomto roce, ale má ještě vyhrát majorů turnajový titul.

Website designed and created by - Creseo.com | Promotional material on this website is 18+ only. Please gamble responsibly.